| | vivaspb.com | finntalk.com
IMG_2440

Шановні відвідувачі сторінки НСТ «Руно»!!!

Це не зовсім звичайне звернення до Вас.

Це -  запрошення

Справа в тому, що останнім часом все частіше і частіше до нас почали приходити молоді люди, які б хотіли працювати з нами.

Спочатку це було приємно, адже ми бачили, як зростає наш авторитет, бачили, що нам довіряють, що з нами можливо цікаво та ефективно співпрацювати.

Потім ми зрозуміли, що наше бажання перетворити  діяльність організації в особливий образ життя, коли ми допомагаємо один одному, вчимося разом, підтримуємо один одного, знайшло багато однодумців не тільки в нашому місті.

Якби мене запитали, яке найголовніше завдання нашої організації, я би відповів: « Знаходити та надихати талановитих та творчих особистостей».

Зараз, офіційно, членами нашої організації є 40 чоловік, і повірте немає більшої радості для нас, як бачити, що наші спільні проекти стають реальністю, навіть ті, про які ми раніше лише мріяли.

Звичайно, для того, щоб зробити правильний вибір, потрібно чітко розуміти, які цілі  та завдання ми ставимо перед собою, що ми цінуємо, до чого прагнемо і головне чому можна навчитися спілкуючись з нами.

Ми будемо намагатися детальніше розповідати  про це на нашій сторінці.

Якщо якоїсь інформації виявиться недостатньо, або у Вас виникне запитання,

його можна задати нам.

Ми дуже раді, коли до нас приходять люди, у яких можна навчитись новому, поглянути на звичні речі з іншої сторони. Можу сказати з точністю, що таких людей не просто знайти, але тим і ціннішим стає спілкування.

Ми шукаємо талановитих, творчих людей.

Приєднуйтесь!!!

Голова НСТ "РУНО",

член Соціологічної Асоціації України                                                С.С. Дячук