| | vivaspb.com | finntalk.com

Семінар-практикум підвищення професійної майстерності викладачів

08 жовтня 2018 року члени предметно-циклової комісії іноземних мов провели змістовно, з науково обґрунтованими фактами семінар-практикум підвищення професійної майстерності викладачів гуманітарних дисциплін з теми: «Найголовніше заохочення в педагогічній практиці – оцінка».     
 В. Сухомлинський

На семінарі було розглянуто питання про значення «оцінювання» у світовій педагогіці, його розвиток, введення в навчальний процес та наслідки. Озвучувались думки великих педагогів зокрема В. Сухомлинського, про оцінку, її дієвість та вплив на емоційно-почуттєву сферу особистості. За Сухомлинським - позитивні емоції студентів, які виникають у процесі навчання та своєчасного оцінювання, грають велику роль у вихованні бажання вчитися. Тому завдання викладача – постійно розвивати у студентів позитивні почуття задоволення навчанням через правильне і вдумливе оцінювання їхньої діяльності.

Активно, нерідко суперечливо, пройшло обговорення питання щодо форм та видів оцінювання. З розумінням справи та переконливо учасники семінару відстоювали свою позицію. Формувалися, відшліфовувалися, осмислювалися педагогічні ідеї. І, як висновок, головне у керуванні процесом навчання і розвитку молоді – щоденна наполеглива творча праця викладача і студента навіть за найважчих умов і найскладніших проблем.

Естафета пам’яті триває, і спадщина, яку залишив В.О. Сухомлинський, збагачує пізнавальний арсенал педагогічних знань. Педагоги завжди повинні пам’ятати, що викладання - це мистецтво, а не ремесло - у цьому самий корінь учительської справи.

20181008 111038

20181008 110620

20181008 110840