| | vivaspb.com | finntalk.com

Виробнича екскурсія студентів на підприємство ДМК «Таврія»

  31 травня студенти третього курсу спеціальності «Економіка   підприємства» відвідали підприємство «Дім марочних коньяків «Таврія» з виробничою екскурсією.

101.06.2018

  Фахівець заводу ознайомила майбутніх економістів з історією торгівельної марки «Таврія», одним з найпотужніших виноградарсько-виноробних підприємств України з більш ніж віковою історією. 

201.06.2018

     Після презентації студенти вирушили на екскурсію виробничими ділянками, де ознайомилися з основними етапами повного циклу виробництва, організацією виробництва та продукцією компанії «Таврія».

301.06.2018

401.06.2018

     Важливе значення для студентів мала інформація про високі вимоги до якості продукції, що випускається та професійної підготовки працівників підприємства.

501.06.2018

  Про екскурсію виробництвом студенти сказали наступне:
    Анна Зотова:  «Все було дуже цікаво та захопливо. Ми отримали багато позитивних вражень та безцінних знань!»
    Катерина Риженко:  «Ми були на екскурсії на заводі «Таврія». Я приємно здивована тим, що в Новій Каховці дійсно існують конкурентоспроможні, приватні заводи. Нове обладнання, офіс «open space», керівники цехів, які можуть грамотно та доступно пояснити, чим займається саме їх цех, говорить про те, що завод «Таврія» процвітає і розвивається. Екскурсія залишила тільки приємні враження».

    Костянтин Шляжко:  «Екскурсія була дуже пізнавальною, ми власними очами побачили виробничі процеси з виготовлення продукції, яка оточує нас кожного дня у супермаркетах та торгівельних центрах міста. Корпоративна культура компанії на високому рівні, а також те, що робиться для своїх працівників – дуже цінно. Сподобалися доброзичлива атмосфера та теплий прийом!»

601.06.2018

   Також студенти побажали виробничому підприємству ДМК «Таврія» та його трудовому колективу подальшого розвитку та досягнення поставлених цілей у майбутньому.