| | vivaspb.com | finntalk.com
 
В І Д Д І Л Е Н Н Я «ЕКОНОМІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ»
      
IMG 2710 
 
Шпакович Галина Василівна
   
завідувач відділення «економіки та програмування»  
Повна вища освіта, Новокаховський політехнічний інститут
спеціальність «Економічна кібернетика»
Повна вища освіта, Херсонський державний технічний університет
спеціальність «Виробництво електричних машин і апаратів», електромеханіка
Кваліфікаційна категорія: «викладач I категорії»
   
Педагогічне кредо:
«Дивуючись – дивувати,
захоплюючись – захоплювати»
Життєве кредо:
«Віддай людині крихітку себе
за це душа наповнюється світлом»
Ліна Костенко
 

ВІДДІЛЕННЯ «ЕКОНОМІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ» здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

  • Підприємництво, торгівля та біржова  діяльність, спеціалізація «Економіка підприємства»;
  • Облік і оподаткування, спеціалізація  «Бухгалтерський облік»;
  • Маркетинг, спеціалізація «Комерційна діяльність»;
  • Інженерія програмного забезпечення, спеціалізація «Розробка програмного забезпечення».

  Викладацький склад відділення – команда висококваліфікованих викладачів, педагогів, майстрів своєї справи, серед яких кандидати педагогічних наук, викладачі-методисти, старші викладачі, спеціалісти вищої, І та ІІ категорій, спеціалісти. Викладачі передають свої знання, практичний і життєвий досвід студентам.

  Навчальний процес включає лекційні, практичні, лабораторні і семінарські заняття, групові та індивідуальних консультації, навчальні та переддипломну практики, самостійну роботу студентів.
  Для ефективної підготовки фахівців у сучасних умовах на відділенні впроваджуються передові інноваційні технології навчання, створюються умови для набуття студентами практичних умінь та навичок. До послуг студентів бібліотека, читальна зала, комп’ютерні кабінети, спортивна зала, тренажерна зала, стадіон, тир, буфет, медичний пункт.
  Студенти відділення – майбутні фахівці, відпрацьовують практичні навички на базі провідних сучасних підприємств різних галузей економіки та програмування, з якими коледж підтримує партнерські стосунки.
  З метою організації обліку успішності та відвідування занять студентами кожний місяць проводиться аналіз атестації студентів з усіх дисциплін та аналіз відвідування занять.
  Студенти відділення беруть активну участь в усіх колежанських, міських і державних заходах.
Викладачами відділення проводиться кропітка робота з обдарованою студентською молоддю, яка бере участь у багатьох науково-практичних конференціях та олімпіадах.
  Коледж дає можливість студентам поряд з основною спеціальністю отримати другий диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності "Бухгалтерський облік" та робочі професії: водія автомобіля категорії А, В,С, електрослюсаря.
  Запрошуємо Вас відвідати наш коледж і переконатись у тому, що це навчальний заклад, який відповідає сучасним вимогам і дозволить Вам отримати якісну освіту.