logo

Продовжується набір на підготовчі курси для вступу до коледжу. Креативність та досвід викладачів коледжу допоможуть учням шкіл удосконалити свої знання з математики та української мови.

Системна робота НКПК ОНПУ у дистанційному режимі

Запровадження в Україні обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусу, вимагає пошуку нових підходів до забезпечення якості підготовки здобувачів освіти у дистанційному режимі. Усі викладачі коледжу успішно підвищили кваліфікацію на національній онлайн - платформі з цифрової грамотності «Дія» та разом зі студентами Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ адаптувалися і плідно працюють на дистанційних освітніх платформах. Так викладачі проводять заняття в синхронному та асинхронному режимі, захист курсових робіт, відповідно розкладу екзаменаційних сесій провели заліки та екзамени в синхронному режимі за допомогою платформ дистанційного навчання Zoom та .Google Клас. Педагогічні працівники підвищують свій фаховий рівень беручи активну участь у роботі обласних методичних об’єднаннях. Дистанційно проводяться виховні години, засідання педагогічної ради, семінари, збори трудового колективу коледжу.
 
Такого плану заходи орієнтовані на забезпечення інтерактивної взаємодії між учасниками навчального процесу, допомагають викладачу налагодити індивідуальну роботу з кожним студентом на шляху до самовдосконалення та професійного розвитку.