logo

Проводиться набір на 8-ми місячні підготовчі курси.

30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Бібліотеки – це скарбниці всіх
багатств людського духу.
(Г. Лейбніц)

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Професійне свято стало прекрасною нагодою для проведення Дня відкритих дверей, який відбувся в читальній залі бібліотеки коледжу. Під час пізнавально-оглядової екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з бібліотекою коледжу, з новітніми інформаційними послугами в її роботі, переглянути презентацію «Бібліотека – світ нових можливостей».

Задля знайомства студентів із фаховою періодикою бібліотекарі підготували бібліографічний огляд «Про все цікаве на планеті – читай в журналі та газеті».

В рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек було підведено підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу». Викладачі та студенти активно долучилися до проекту та подарували бібліотеці близько п’ятдесяти  видань. Ми щиро вдячні всім, хто підтримав цей благодійний проєкт!  Подаровані книги були представлені на виставці «Дарунки щедрої душі».

Читачі бібліотеки активно долучилися до акції «Буккросинг». Гасло буккросингу – «Візьми. Принеси. Почитай. Передай». Було зібрано близько 40 видань і оформлена зона буккросингу, яка привернула увагу багатьох любителів читання. Студенти і викладачі відтепер матимуть можливість обмінюватися і ділитися хорошими книгами, обговорювати літературні новинки, дискутувати про прочитане.

Віртуальна відео-мандрівка «Найвідоміші бібліотеки світу» дозволила присутнім не лише вскочити в колісницю часу і відправитися на декілька століть назад, а й побувати в сучасному світі. Так само, як і раніше, сьогодні є бібліотеки, якими можна пишатися як найбільшими бібліотеками давнини.  

Студенти–першокурсники взяли участь у бліц-вікторині «Книги читати - все знати» та переконалися, що книга була і залишається одним із основних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди, сприяє підвищенню загального соціокультурного рівня, допомагає долучитися до загальнолюдських цінностей, у тому числі й надбань українського народу.