logo

Проводиться набiр на 8-ми мiсячнi пiдготовчi курси 

Міжнародна студентська олімпіада з інформаційних технологій " ІT-Universe-2019"

6-7 червня 2019  на базі Київського національного університету культури та мистецтв проходила Міжнародна студентська олімпіада з інформаційних технологій «ІТ–Universe-2019» . 
В Україні IT-Universe проходить щорічно, починаючи з 2011 року. За цей час   прийняли участь більше 5000 студентів із більше 150 ВНЗ України, Казахстану, Білорусі та Азербайджану. Організацію олімпіади здійснює Всеукраїнська громадська організація "Співтовариство директорів з інформаційних технологій України".
Основна мета IT-Universe – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців з інформаційних технологій у вищих навчальних закладах, встановлення та розширення зв’язків роботодавців з навчальними закладами та провідними виробниками ІТ, виявлення талановитих молодих ІТ-фахівців і сприяння їх подальшому працевлаштуванню.
Вітаємо студентів Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ відділення "Економіки та програмування" Єфіменко Ярослава та Дукач Андрія, а також керівників- Тодоріко Євгенію Сергіївну та Йонду Олексія Михайловича з ІІ місцем у фіналі Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій " ІT-Universe-2019" .
Вітаємо! Пишаємось! Так тримати!