logo

Проводиться набір на 6-ти мiсячнi пiдготовчi курси 

Обдаровані діти – майбутнє України

Патріотизм - це, образно кажучи, сплав почуття і думки,
осягнення святині - Батьківщини - не тільки розумом,
але й, передусім, серцем...
В. Сухомлинський

 

14 березня 2019 року наш навчальний заклад долучився до IV щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу «Ми – Патріоти України», який проходить під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?" Мета заходу: спонукати молодь усвідомлювати свою приналежність до українського народу та сучасної європейської цивілізації, формувати демократичний світогляд, поважати культурні традиції рідного народу.

Студенти І-ІІ курсів виявили зацікавленість та взяли участь у конкурсній програмі, яка включала в себе завдання різного рівня та об'єднала в собі питання з історії, географії, мови та літератури України.

Наполеглива праця – це запорука великих досягнень! Тому завдяки своїм грунтовним знанням та ерудиції команда нашого коледжу виборола всі призові місця! Це вкотре доводить, що студенти Новокаховського політехнічного коледжу входять до когорти найкращих в Україні.

Вітаємо з перемогою наших призерів!

Маліванець Богдан

100 1

Сугак Ілля

95 1

Федоренко Микита

92 1

Хоменко Анастасія

92 1

Верін Олександр

90 1

Зубік Данило

88 2

Пальона Мар’я

88 2

Шусть Марина

85 2

Мундя Максим

80 2

Моцьо Діана

76 2

Жила Анастасія

69 3

Калан Софія

57 3

Участь у таких заходах сприяє всебічному формуванню молодого покоління держави, його творчому самовираженню, розвитку гідних патріотів України.  

– Загалом, це був дуже гарний досвід!!! Закликаю всіх брати участь у науковому житті нашого коледжу, бо нерідко саме звідси і починаються успішні звершення, – зазначає Маліванець Богдан.

Дякуємо всім учасникам конкурсу, а також педагогам, які допомагали у підготовці до конкурсу: Войтюк Лілії Миколаївні, Колеснікову Костянтину Сергійовичу, Степанцову Володимиру Івановичу, Хищенко Тетяні Іванівні.

Патріотизм прищеплюється змалечку як невід'ємна риса людського характеру. Виховання здійснюється на ґрунті рідної мови, історії, культурних надбань свого народу, його звичаїв, традицій. Бажаємо всім нести почуття патріотизму через роки, утверджуючи його своїми діями, працею, творчістю.