logo

Проводиться набір на 6-ти мiсячнi пiдготовчi курси 

Засідання обласних методичних об'єднань

Відповідно до плану роботи Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету 17.04.2019 року відбулися засідання обласних методичних об'єднань заступників директорів з виховної роботи, завідувачів відділень, завідувачів бібліотек. У роботі методичних об'єднань взяли участь 46 педагогічних працівників з 15 закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

  

  

З привітальним словом до учасників професійних об'єднань звернувся директор НКПК ОНПУ, к.т.н Вітков В.В., який наголосив на важливості системного підходу до організації роботи обласних методичних об'єднань, діяльність яких стимулює підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, спонукає до розвитку творчої ініціативи.

Вітков В.В. ознайомив присутніх з програмою проведення обласних об'єднань та побажав учасникам плідної роботи й творчої атмосфери спілкування з колегами (Порядок денний засідань переглянути).

  

В ході засідань учасники методичних об'єднань обговорювали нагальні питання щодо формування якісного складу педагогічних працівників закладів освіти, підвищення якості підготовки фахівців, ділилися досвідом роботи, майстерно демонстрували можливості та переваги використання в освітньому процесі інноваційних методик за допомогою мультимедійних засобів навчання.

  

  

  

  

 

Зацікавленість і активність присутніх була високою, оскільки питання, що обговорювалися, є важливими і актуальними для освітян технікумів і коледжів.

  

  

Підсумки засідань методичних об'єднань були підведені в ході результативного спілкування колег на засіданні круглого столу.

  

  

  

  

Сподіваємося, що в учасників проведених заходів залишаться приємні спогади про наш коледж, а творча співпраця в обласних методичних об'єднаннях в подальшому сприятиме високому рівню професійної активності педагогічних працівників, ефективному використанню власного досвіду і досвіду колег у навчально-виховному процесі.

Більше фото за посиланням: