logo

Проводиться набір на 6-ти мiсячнi пiдготовчi курси 

Вдалий вибір професії – шлях до успіху!

11 квітня 2019 року Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету взяв участь в обласному масовому заході з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп», організаторами якого є Херсонський обласний центр зайнятості разом з Департаментом освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації та Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки. Цільовою аудиторією проекту, метою якого є національно-патріотичне виховання школярів та привернення їх уваги до перспективних напрямків економічного розвитку області, були учні 8-9 класів шкіл районів області.

Програмою заходу передбачено безпосереднє спілкування школярів з представниками навчальних закладів. Від викладачів НКПК ОНПУ учні отримали інформацію про напрямки підготовки спеціалістів у коледжі, умови вступу, підготовчі курси, кваліфіковані відповіді на запитання; разом зі студентами долучилися до власноручного виготовлення значків з логотипом навчального закладу на 3D-принтері. Викладачі та студенти зробили акцент на активній міжнародній діяльності коледжу, а також розповіли про впровадження нової освітньої стратегії, яка посилює конкурентоспроможність наших випускників шляхом підвищення якості їх практичної підготовки.

Всі учасники отримали позитив від проведеного заходу, а школярі та їх батьки почерпнули для себе максимум інформації, що допоможе у свідомому виборі професійного шляху й зорієнтує на майбутнє.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення.