logo

Проводиться набiр на 8-ми мiсячнi пiдготовчi курси 

День відкритих дверей у НКПК

Вибір навчального закладу для випускників шкіл – справа не з легких. Саме для того, аби трохи її полегшити, 06 квітня 2019 року у приміщенні Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбувся День відкритих дверей.

Учні випускних класів та їхні батьки мали змогу із перших вуст отримати детальну інформацію про спеціальності та умови вступу, освітню, наукову та міжнародну діяльність коледжу, зануритися в атмосферу студентського життя.

Традиційно до зустрічі гостей долучилася адміністрація навчального закладу. Директор Вітков Віталій Володимирович привітав усіх присутніх і відзначив, що, беручи до уваги кількість відвідувачів заходу, можна з упевненістю сказати, що інтерес до коледжу невпинно збільшується. І усе це – завдяки роботі колективу, старання якого розповсюджуються не лише на внутрішнє середовище закладу, а й далеко за його межі – йдеться про можливість проходження практики та працевлаштування за кордоном.

Формат роботи Дня відкритих дверей дає гарну можливість дізнатися про особливості різних спеціальностей, відвідавши майстер-класи; ознайомитися із навчальними потужностями коледжу, завітавши до затишних аудиторій та лабораторій, які оснащені новітніми технологіями; отримати вичерпні відповіді стосовно вимог вступу та навчання.

Тож НКПК ОНПУ чекає саме на вас! Отримайте якісне навчання та насичене студентське життя!