logo

Проводиться набір на 6-ти мiсячнi пiдготовчi курси 

Предметно-циклова комісія фізичного виховання

Предметно-циклова комісія фізичного виховання Новокаховського політехнічного коледжу успішно працює в галузі фізичної підготовки майбутніх молодших спеціалістів.

Головними завданнями предметно-циклової комісії є:
 1. Залучення студентів вищого навчального закладу до  фізкультурно-спортивної діяльності для творчого засвоєння цінностей фізичної культури та спорту з метою гармонійного розвитку та зміцнення фізичного і духовного здоров’я.

2. Формування у студентів потреби у зміцненні власного здоров’я,  здоров`я оточуючих, фізичного вдосконалення засобами і формами фізичного виховання, опанування культури здорового способу життя, навичок самостійних занять фізичними вправами протягом усього життя, основ сімейного фізичного виховання.

3. Сприяння спортивному вдосконаленню студентів.

Спільними зусиллями адміністрації  та  колективу комісії у нашому коледжі створені всі умови для забезпечення занять студентів фізичною культурою і видами спорту за інтересами. Для проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів є простора спортивна зала, відкритий спортивний майданчик; для самостійних занять студентів фізичними вправами та спортом – сучасна тренажерна зала, тир та єдиний в області майданчик для велотріалу. Студенти нашого навчального закладу мають унікальну можливість оздоровитися  на базі відпочинку в Одесі.

За роки існування коледжу є чимало спортивних здобутків. Три роки поспіль наш коледж перемагає у номінації «Кращий спортивний навчальний заклад міста». Пишається предметно-циклова комісія досягненнями збірних команд з баскетболу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу, шахів в спортивних  змаганнях різних рівнів. Наша жіноча волейбольна команда щорічно приймає участь у Міжнародному спортивному турнірі з волейболу, який проходить  в Івано-Франківську. Славна спортивна історія НКПК складається з відомих імен – трикратного олімпійського чемпіона з греблі на байдарках і каноє, випускника Сергія Чухрая; чемпіонки світу та Європи, майстра міжнародного класу зі стрільби з лука, студентки гр. 1101 Павлової Анастасії; призера Всеукраїнських змагань з гирьового спорту, студента гр. 5121 Зінченка Дмитра.

Ми добре усвідомлюємо, що попереду на нас чекають нові  завдання, пов'язані з необхідністю досягнення сучасного рівня фізичної культури, його відповідності актуальним і перспективним потребам особи, суспільства і держави. Держави, якій потрібні високоосвічені, етично і фізично здорові, духовно багаті, мобільні, динамічні, креативні молодші спеціалісти.

 


Некрасов Олексій Вікторович
Керівник фізичного виховання, голова ПЦК,
Викладач дисципліни «Фізичне виховання».
Повна вища педагогічна освіта, Черкаський державний педагогічний інститут,
спеціальність «Фізичне виховання».
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».  
    

Зінченко Григорій Дмитрович
Викладач дисципліни «Захист Вітчизни».
Повна вища воєнна освіта, Горьківське вище військове училище тилу,
спеціальність « Командне-тактична об’єднаного забезпечення флоту».
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».
    

Воронцов Геннадій Юрійович
викладач дисципліни «Фізичне виховання»,
кандидат у майстери спорту України з легкої атлетики.
Повна вища педагогічна освіта,
Миколаївський державний педагогічний інститут,
спеціальність «Фізичне виховання».
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».
     

Торік Володимир Васильович
Викладач дисципліни «Фізичне виховання».
Повна вища педагогічна освіта, Львівський державний
інститут фізичної культури,
спеціальність «Викладач фізичного виховання та спорту».
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії»

Потапчук Анастасія Володимирівна
викладач дисциплін: «Фізичне виховання»,«Захист Вітчизни».
Повна вища освіта, Херсонський педагогічний університет,
факультет фізичного виховання та спорту,
спеціальність «Вчитель фізичної культури».
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІI категорії»